Jump to content

România North Roleplay - Los Santos


.Dan

Recommended Posts

România North Roleplay - Los Santos

 

 

România North Roleplay - Los Santos este un server roleplay românesc de MTA:SA, care este bazat pe gamemode-ul Owl Gaming. Nu insinuăm să spunem că noi am fi creat gamemode-ul, am editat multe dintre sisteme și am adaugat unele facilitați noi, dar drepturile de autor revin creatorilor Owl Gaming.

Există implementat un panou de moduri ce conține doar moduri low-poly pentru facțiunea de poliție de pe server, Los Santos County Sheriff Department (skin-uri și mașini), se vor adăuga pe parcurs moduri low-poly și pentru facțiunea medicală, Los Santos County General Hospital.

Oricine poate creea propria facțiune prin crearea unui topic pe forum, și adaugarea pozelor cu roleplay pentru aspectul său. La un anumit număr de pagini ce conțin poze cu roleplay, se va acorda statutul de oficial al facțiunii, și va fi creeată în joc, fiind pus la dispoziția liderului și membrilor panoul de administrare al facțiunii, F3.

Facțiunile de bază, guvernamentale, sunt: Los Santos County Sheriff Department (facțiunea polițista), Los Santos County General Hospital (facțiunea medicală) și Los Santos County Government. 

Orice jucător poate face o aplicație pe forum pentru funcția de Tester sau de lider la una dintre facțiunile disponibile.

 

DETALII DE CONECTARE:

IP - mtasa://137.74.106.12:22003

FORUM - https://north-roleplay.tk

 

 

Link to comment
5 minutes ago, benzema100 said:

Nu recomand serverul. Unele informații sunt copiate de la serverul Los Santos Roleplay România  ( cererile pentru lider & tester). Nu este frumos să copiezi, Dane. Dacă nu te pricepi, nu-ți mai face server.

nu este copiat și nu le-am conceput eu, doar am primit modelele de la un membru staff și le-am postat, mulțumim pentru parere și vom remedia in viitor

Edited by .Dan
Link to comment
41 minutes ago, .Dan said:

nu este copiat și nu le-am conceput eu, doar am primit modelele de la un membru staff și le-am postat, mulțumim pentru parere și vom remedia in viitor

Având în vedere că ai mai plagiat și înainte, de pe alte comunități, înseamnă că ai făcut-o si acum. Tu ai făcut parte din stafful nostru, altcineva nu avea cine să preia informațiile. Dacaă spui că nu tu le-ai copiat, de ce mi-ai dat ban pe forumul tău ? și nu o spune p-aia că am făcut "reclamă", pentru că eu am atașat niște link-uri sub forma de dovezi. Măcar, nu copia din munca altora. Baftă cu comunitatea și pe viitor remediază-ți problema cu plagiatura.

Link to comment
39 minutes ago, benzema100 said:

Având în vedere că ai mai plagiat și înainte, de pe alte comunități, înseamnă că ai făcut-o si acum. Tu ai făcut parte din stafful nostru, altcineva nu avea cine să preia informațiile. Dacaă spui că nu tu le-ai copiat, de ce mi-ai dat ban pe forumul tău ? și nu o spune p-aia că am făcut "reclamă", pentru că eu am atașat niște link-uri sub forma de dovezi. Măcar, nu copia din munca altora. Baftă cu comunitatea și pe viitor remediază-ți problema cu plagiatura.

mulțmim pt avertizare si vom modifica modelele cererilor de tester si lider pana maine, de asemenea ne cerem scuze comunitații din care au fost preluate informațiile.

 

UPDATE: Am modificat ambele cereri care conțineau materiale preluate din alta comunitate și acum s-a rezolvat totul.

Edited by .Dan
editat @00:06
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...