Jump to content

cumpar servicii scripting multi theft auto: san andreas


Addicted:-

Recommended Posts

nu stiu sigur daca sunt permise topicuri de genul darr, dupa cum spune si titlul, trebuie sa stie sa modifice un gm si ceva mapping deci mentionez ca nu trebuie un gm de la 0, din cate stiu scripting ul pe mta san andreas este cel mai usor, dar eu n am timp sa invat asa ca apelez la cineva care stie, ma contactati prin pm si vorbim mai multe, am nevoie si de o dovada cum ca stiti sa faci ceva pe mta..
Link to comment
6 hours ago, Tekken said:

E cam cheala descrierea, incearca sa dai mai multe detalii. ;)

salut, in mare parte doresc un gamemode roleplay modificat, adica job uri noi adaugate, factiuni si cateva chestii pe mapa, nu mare lucru, anuntul este inca valabil iar daca esti interesat lasa mi numarul tau de telefon in pm si te contactez pe wapp, numai bine

Edited by Addicted:-
Link to comment
18 minutes ago, Addicted:- said:

 

Te sfatuiesc in primul rand sa lasi double (triple) post-ul, si te mai sfatuiesc sa nu ai incredere in romanasii de pe MTA, de pe internet sa fiu mai exact. Daca vrei ceva bine facut si fara batai de cap si cu frica ca iti vei lua teapa (ceea ce se intampla majoritatea timpului cand ai de a face cu romani) incearca pe sectiunea straina/principala sau daca chiar ai bani dar nu ai rabdare sau cunostiinte in limba engleza, vezi site-uri gen mtascripts.com sau ce site-uri mai sunt pe acolo.

Bafta

Link to comment
1 hour ago, ..:D&G:.. said:

Te sfatuiesc in primul rand sa lasi double (triple) post-ul, si te mai sfatuiesc sa nu ai incredere in romanasii de pe MTA, de pe internet sa fiu mai exact. Daca vrei ceva bine facut si fara batai de cap si cu frica ca iti vei lua teapa (ceea ce se intampla majoritatea timpului cand ai de a face cu romani) incearca pe sectiunea straina/principala sau daca chiar ai bani dar nu ai rabdare sau cunostiinte in limba engleza, vezi site-uri gen mtascripts.com sau ce site-uri mai sunt pe acolo.

Bafta

salut, ce am facut eu mai sus a fost ca un "up" ca sa vada lumea ca anuntul este inca valabil si ca inca mai caut, am patit o atat cu romanii cat si cu strainii, dar m am simtit mult mai prost ca mi a luat un strain banii, pe cand daca e un roman de asta de al meu care n are o chifla n stomac e altceva, stiu ca n are ce manca si ca nu e serios sa castige banii aia pe drept, nu vreau sa fac ceva de milioane, vreau doar niste modificari, numai bine 

Link to comment
On 29.11.2017 at 17:01, ..:D&G:.. said:

Te sfatuiesc in primul rand sa lasi double (triple) post-ul, si te mai sfatuiesc sa nu ai incredere in romanasii de pe MTA, de pe internet sa fiu mai exact. Daca vrei ceva bine facut si fara batai de cap si cu frica ca iti vei lua teapa (ceea ce se intampla majoritatea timpului cand ai de a face cu romani) incearca pe sectiunea straina/principala sau daca chiar ai bani dar nu ai rabdare sau cunostiinte in limba engleza, vezi site-uri gen mtascripts.com sau ce site-uri mai sunt pe acolo.

Bafta

+1 ( Nu-ți recomand să cumperi scripturi RP deloc)

Nu-s interesat, nu fac scripturi decât de plăcere nu la comandă.(Dacă se întâmplă sa pot vinde din ele asta-i alta treabă.)

Oricum succes! ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...