Jump to content

Paweł

Helpers
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Paweł last won the day on June 16

Paweł had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About Paweł

 • Rank
  Forum Helper

Details

 • Location
  Kraków
 • Interests
  Law enforcement, programming

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. A Ten dalej swoje. Zero kreatywności, zero ambicji. Nie polecam.
 2. Czy żyjemy w 2021 roku?
 3. Zapewne problem wystąpił na jednym serwerze. Niestety, to forum jest forum ogólnym MTA, a nie stroną serwera tej platformy. Swój post musisz kierować na adres ichniejszego forum.
 4. Reklama zbytnio nie zachęca, swoją drogą przekleiłeś ją z jakiegoś innego forum? Bo jest dziwne tło.
 5. Na początku spróbuj zainstalować sterowniki karty graficznej.
 6. Czy gra jest oryginalna? Sprawdź czy w tle nie masz procesu odpowiadającego GTA. Jeśli jest - zabij go. Jeśli masz dwa monitory to zobacz, czy przypadkiem nie wyskakuje Ci komunikat o wyborze rozdzielczości.
 7. Wikipedia podpowiada Detects presence of trainer. This is the most common AC code for attempted cheating, mostly with cheats designed for MTA. Note: disabling this code is unlikely to produce expected results, in accordance with what is mentioned in the "DISCLAIMER" part. Może masz zainstalowane jakieś trainery, chociażby do innych gier?
 8. local function podmianaModelu() txd = engineLoadTXD ( "model.txd" ) -- ładujemy plik z teksturami engineImportTXD ( txd, 2046 ) -- 2046 w tym przypadku to int odpowiadający ID obiektu dff = engineLoadDFF ( "model.dff" ) -- ładujemy plik modelu engineReplaceModel ( dff, 2046 ) end addEventHandler("onClientResourceStart", resourceRoot, podmiankaPojazdu) podmianka.lua ^ meta.xml <meta> <script src="podmianka.lua" type="client"/> </meta> Jakby ktoś jeszcze miał jakiekolwiek wątpliwości.
 9. Zacznijmy od tego, że na polskim MTA jest dostępny tylko jeden poważniejszy serwer, mam tutaj na myśli devGaming. Z jednej strony mógłbyś tam zacząć, z drugiej strony raczej ten serwer jest dosyć restrykcyjny i zaczynając tam grać pierwszego dnia, bez żadnej wiedzy na temat rozgrywki wskakujesz na głęboką wodę. Z informacji: zwykli gracze rzadko, kiedy Ci pomogą z ogarnięciem wszystkiego. To dosyć toksyczne środowisko. Mógłbyś próbować napisać do kogoś z administracji na forum, tam pewnie dostałbyś pomoc. Co prawda nie gram już w RP, ale w wolnej chwili mógłbym Ci wytłumaczyć podstawy pod
 10. Nie kojarzę.. ale gram od końca 2013 roku. To były naprawdę świetne czasy. Szkoda, że już nigdy nie wrócą.
 11. Skoro już wrzucasz słaby temat to przynajmniej wrzuciłbyś go z oficjalnego, a nie fake-konta.
 12. Data, ale mniejsza - na przyszłość. Cały czas da się uruchamiać ENB Series w MTA, ale nie wszystkie działają. Przykładowy, który działa:
 13. Podobno w wersji 1.6.0 ma zostać to przywrócone.
 14. Na przyszłość - na czas gry w MTA odinstalowuj autoclickera. Innego wyjścia zwyczajnie nie ma. Ma to chronić przed ewentualnymi cheaterami i chwała za to.
×
×
 • Create New...