Jump to content

Paweł

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Paweł

 • Rank
  Member

Details

 • Location
  Kraków
 • Interests
  Law enforcement, programming

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. Wikipedia podpowiada Detects presence of trainer. This is the most common AC code for attempted cheating, mostly with cheats designed for MTA. Note: disabling this code is unlikely to produce expected results, in accordance with what is mentioned in the "DISCLAIMER" part. Może masz zainstalowane jakieś trainery, chociażby do innych gier?
 2. local function podmianaModelu() txd = engineLoadTXD ( "model.txd" ) -- ładujemy plik z teksturami engineImportTXD ( txd, 2046 ) -- 2046 w tym przypadku to int odpowiadający ID obiektu dff = engineLoadDFF ( "model.dff" ) -- ładujemy plik modelu engineReplaceModel ( dff, 2046 ) end addEventHandler("onClientResourceStart", resourceRoot, podmiankaPojazdu) podmianka.lua ^ meta.xml <meta> <script src="podmianka.lua" type="client"/> </meta> Jakby ktoś jeszcze miał jakiekolwiek wątpliwości.
 3. Zacznijmy od tego, że na polskim MTA jest dostępny tylko jeden poważniejszy serwer, mam tutaj na myśli devGaming. Z jednej strony mógłbyś tam zacząć, z drugiej strony raczej ten serwer jest dosyć restrykcyjny i zaczynając tam grać pierwszego dnia, bez żadnej wiedzy na temat rozgrywki wskakujesz na głęboką wodę. Z informacji: zwykli gracze rzadko, kiedy Ci pomogą z ogarnięciem wszystkiego. To dosyć toksyczne środowisko. Mógłbyś próbować napisać do kogoś z administracji na forum, tam pewnie dostałbyś pomoc. Co prawda nie gram już w RP, ale w wolnej chwili mógłbym Ci wytłumaczyć podstawy pod
 4. Nie kojarzę.. ale gram od końca 2013 roku. To były naprawdę świetne czasy. Szkoda, że już nigdy nie wrócą.
 5. Skoro już wrzucasz słaby temat to przynajmniej wrzuciłbyś go z oficjalnego, a nie fake-konta.
 6. Data, ale mniejsza - na przyszłość. Cały czas da się uruchamiać ENB Series w MTA, ale nie wszystkie działają. Przykładowy, który działa:
 7. Podobno w wersji 1.6.0 ma zostać to przywrócone.
 8. Na przyszłość - na czas gry w MTA odinstalowuj autoclickera. Innego wyjścia zwyczajnie nie ma. Ma to chronić przed ewentualnymi cheaterami i chwała za to.
 9. GTA San Andreas opiera się o 32 bity. Pozwala to jedynie na korzystanie z jednego rdzenia, stąd Twój problem. Dlatego między innymi sporo dzisiejszych serwerów ma problem z optymalizacją.
 10. local function onPlayerChat(msg, type) local accountLogin = getAccountName(getPlayerAccount(source)) -- ściągamy ewentualne konto source (gracza, który coś napisał) local support = isObjectInACLGroup("user." ..accountLogin, aclGetGroup("Support")) -- stała sprawdzająca czy source jest dodana do grupy o nazwie Support w ACL local admin = isObjectInACLGroup("user." ..accountLogin, aclGetGroup("Admin")) -- stała sprawdzająca czy source jest dodany do grupy o nazwie Admin w ACL if not isGuestAccount(getPlayerAccount(source)) then -- jeśli source nie jest gościem (jest zalogowany)
×
×
 • Create New...