PolishTruePlayer069

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About PolishTruePlayer069

 • Rank
  Square
 • Birthday 01/03/1995

Details

 • Gang
  Firefighters squad
 • Location
  Poland
 • Occupation
  Polish Firefighter
 • Interests
  Technical rescue, 'fight' against local threats and fire protection, memes, computer

Recent Profile Visitors

225 profile views
 1. Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak ten serwer będzie wyglądał to ma już odpowiedź. Wystarczy przeczytać całe przedstawienie, jednym słowem zapowiada się wielki syf, jak zwykle pseudol.
 2. Witaj @Karol998, Prosiłbym o zobrazowanie zaistniałej sytuacji, która dzieje się u Ciebie po uruchomieniu map edytora. Bardzo by mi to pomogło w rozwiązaniu twojego problemu, niestety nie mam jak rozczytać się z podanego error'u, z powodu iż nigdy nie miałem takiej sytuacji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 3. Witaj @AynkO, Spróbuj odpalić swoją grę przy pomocy opcji 'uruchom jako administrator', jeśli to nie pomoże wykonaj najprostszą z możliwych opcji czyt. reinstall gry. Jeżeli żadna z tych opcji Ci nie pomogła, proponuję pobrać program 'Game Booster' i uruchomić przez niego MTA. Pozdrawiam, jeśli natomiast nic Ci nie pomogło napisz ponownie. Spróbujemy coś zadziałać. Życzę miłego dnia.
 4. Hi @Dre, If I understood correctly. Ping is not the fault of MTA, ping is more related to your internet. Contact the supplier. Greetings to you.
 5. Wiaj, Proponuję uruchomić MTA przy użyciu funkcji "Uruchom jako administrator". Jeśli to nie pomoże, spróbuj zreinstalować MTA. Jeśli dalej nic, pobierz aplikację "Game Booster" i odpal grę przy pomocy tej aplikacji(aplikacja odpala czyste MTA, bez żadnych modów). Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia.
 6. Cześć @RogateQQ., Polecam Ci najprostszy sposób, reinstalacja gry i pobranie zasobów na nowo. Pozdrawiam oraz życzę miłej nocy.
 7. Taka informacja dla Ciebie, nikt nie zrobi Ci za darmo takiego skryptu. Ani nie da 'gotowego' kodu, jedynie co to możesz sam coś pokombinować z lokalną bazą wiki.mta. Dodatkowym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z osobą, która wrzuciła ów nagranie na youtube.
 8. Hello @RexolE, I'm understood a little of what you wrote. But let's get to your problem. I wil try to solve your problem as easily as possible. I will explain to you how to proceed step by step to solve this problem. I wrote you two ways in the spoiler.
 9. Cześć! Posiadasz oryginalną grę? Spróbuj ją przeinstalować i uruchomić jako administrator. Na razie 'podsuwam' Ci banalną opcję, która może pomóc. Nic nie wyczytałem z utworzonego przez Ciebie wątku, więc albo nie próbowałeś tego robić, albo po prostu zapomniałeś wpisać. Pozdrawiam, daj znać jeśli się uda, a jeśli nie to postaram Ci się jakoś pomóc inaczej.
 10. Mam mało czasu z powodu pracy i szkoleń. Spróbujmy dalej, wejdź w konsolę i wpisz; bind TAB scoreboard
 11. @Criti cholera.. no nic próbujemy dalej. Musiałem trochę pomyśleć, ale mam kilka nowych sposobów. - spróbuj zmienić rozdzielczość ekranu, wejdź na serwer i zobacz czy coś się zmieniło., jeśli tak to przywróć swoją poprzednią rozdzielczość, - wejdź w Ustawienia>Bindy i wciśnij "Wczytaj domyślnie" prawa dolna część tabelki bindy. Jeśli dalej nic się nie zmieni, daj znać.
 12. "Serwer jest postawiony na Autorskim gamemodzie pochodzącym z IMTA" ~ pięknie napisane. Serwer na pewno nie ma przyszłości, nic zwyczajnego a na samym gamemodzie miałem możliwość gry. Zapewne serwer niczym się nie wyróżnia, a jedynie znajdziemy tam amatorsko przerobione skrypty. Sama aplikacja.. co tu dużo pisać, odstrasza. Co do forum widać, że przy stylu długo nie grzebałeś. 'Pseudol' na gamemodzie IMTA, co tu dużo się rozpisywać.
 13. Witaj @Criti bardzo możliwe jest to, że twoje MTA po prostu(?) nie może wczytać skryptu danego serwera. Zalecałbym Ci usunięcie całej zawartości folderu "resources" (folderu, w którym znajduje się zapis skryptów danych serwerów, na których miałeś styczność grać - albo i grasz). Moim zdaniem może to, jak najbardziej Ci pomóc po usunięciu wejdź normalnie na serwer i pobierz zasoby od nowa. Jeśliby to nie pomogło odezwij się ponownie w tym wątku. Poniżej zamieszczam zdjęcie folderu, który odpowiada za przechowywanie pobranych przez Ciebie skryptów.