PolishTruePlayer069

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PolishTruePlayer069

 • Rank
  I ordered some spaghetti with marinara sauce and I got egg noodles and ketchup. I'm an average nobody.
 • Birthday 01/03/1995

Details

 • Location
  Poland
 • Occupation
  Polish Firefighter
 • Interests
  Technical rescue, 'fight' against local threats and fire protection, memes, computer

Recent Profile Visitors

51 profile views
 1. PolishTruePlayer069

  Nie działa mi "TAB" na serwerze

  @Criti cholera.. no nic próbujemy dalej. Musiałem trochę pomyśleć, ale mam kilka nowych sposobów. - spróbuj zmienić rozdzielczość ekranu, wejdź na serwer i zobacz czy coś się zmieniło., jeśli tak to przywróć swoją poprzednią rozdzielczość, - wejdź w Ustawienia>Bindy i wciśnij "Wczytaj domyślnie" prawa dolna część tabelki bindy. Jeśli dalej nic się nie zmieni, daj znać.
 2. PolishTruePlayer069

  [REKLAMA] Concept-Gaming

  "Serwer jest postawiony na Autorskim gamemodzie pochodzącym z IMTA" ~ pięknie napisane. Serwer na pewno nie ma przyszłości, nic zwyczajnego a na samym gamemodzie miałem możliwość gry. Zapewne serwer niczym się nie wyróżnia, a jedynie znajdziemy tam amatorsko przerobione skrypty. Sama aplikacja.. co tu dużo pisać, odstrasza. Co do forum widać, że przy stylu długo nie grzebałeś. 'Pseudol' na gamemodzie IMTA, co tu dużo się rozpisywać.
 3. PolishTruePlayer069

  Nie działa mi "TAB" na serwerze

  Witaj @Criti bardzo możliwe jest to, że twoje MTA po prostu(?) nie może wczytać skryptu danego serwera. Zalecałbym Ci usunięcie całej zawartości folderu "resources" (folderu, w którym znajduje się zapis skryptów danych serwerów, na których miałeś styczność grać - albo i grasz). Moim zdaniem może to, jak najbardziej Ci pomóc po usunięciu wejdź normalnie na serwer i pobierz zasoby od nowa. Jeśliby to nie pomogło odezwij się ponownie w tym wątku. Poniżej zamieszczam zdjęcie folderu, który odpowiada za przechowywanie pobranych przez Ciebie skryptów.