Marley

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Marley

 • Rank
  Newbie

Details

 • Gang
  EFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marley

  Obieeekty

  Witajcie. Mam do oddania za drobną opłatą na flaszkę czy inne używki, nieważne. Obiektów jest sporo, tworzone typowo na serwer truckerski. Załadunki, stacje benzynowe, ogólnie obiekty upiększające, truck stopy etc. Obiekty leżą na dysku, kurzą się i boję się ich utraty więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam gorąco na moje GADU GADU: 38747176. PW odradzam, bo rzadko tutaj już wchodzę. strzałka!
 2. To już prawie 2 tygodnie od momentu gdy wystartowaliśmy! Zachęcam do odwiedzania naszego serwera i aktywnej gry! Chcemy zbudować prawdziwą społecznośc, którą zrzesza jedna rzecz - transport. Pozdrawiam
 3. Community Truck Community Truck to innowacyjny projekt serwera truckerskiego na platformie Multi Theft Auto. Sam pomysł stworzenia czegoś nowego powstał na przełomie 2012 i 2013 roku. Po ponad półtora roku snucia planów i niespełna pół roku prac prezentujemy pierwszą grywalna wersję naszego projektu! Każde przedsięwzięcie ma swój trzon, swojego rodzaju podstawę. U nas podstawę pełni system towarów jak na serwer truckerski przystało. Do dyspozycji mamy panel z listą zleceń spedycyjnych dostępny pod klawiszem F4. Ze względu na to jaki pojazd posiadamy i to jakiego spedytora zatrudniamy mamy do wyboru wiele rodzaju towarów począwszy od Mąki, a zakończywszy na Materiałach budowlanych dostarczanych na lokalne remonty dróg. Ponadto jako jedyny serwer na platformie MTA zdecydowaliśmy się porzucić użycie niezbyt ładnych markerów, a zastąpić je strefami załadunkowymi! Kokpit to specjalny panel, który pozwala zarządzać naszym kontem oraz postacią w jednym miejscu. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt że zamiast pamiętania dziesiątek komend i bind'keyów wystarczy nacisnąć jeden przycisk - B. Otrzymamy między innymi możliwość zarządzania naszymi spedytorami, pojazdami czy ustawiać opcje według naszych preferencji. Po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia jako kierowca podróżujący po stanie San Andreas oraz po zdobyciu odpowiedniej kwoty pieniędzy będziesz mógł założyć swoje własne przedsiębiorstwo transportowe! Zaczynając od skromnej bazy, po wzbogaceniu będziesz mógł zarządzać obszerną ilością pracowników i ogromną flotą pojazdów firmowych! Swoją firmę będziesz mógł także wyposażyć w kartę paliwową DKV, która pozwoli Twoim pracownikom skupić się na swoich zadaniach zamiast szukania objazdów czy oszczędzeniu na paliwie. czas dostarczyć towar potrzebny do remontu autostrady! mapa to tysiące obiektów, tworzących między innymi kilkanaście załadunków pozwalających stworzyć klimat truckerskiego świata Policja czuwa...Czasem jednak warto zaryzykować i przewieźć przeładowany towar FORUM: www.communitytruck.hekko24.pl (domena na dniach) IP serwera: 5.133.13.17:22003 Chcąc stworzyć wspaniałą społecznośc, którą łączy jedno - transport zapraszamy do odwiedzania naszego projektu oraz reklamowania go. Odwiedź nasz serwer, wybierz zlecenie i już teraz ruszaj w trasę wraz ze swoimi przyjaciółmi! Ekipa Community Truck PS. Przepraszam za zdjęcia w spoilerach i ich rozmiar.
 4. It's 100% my map, really. Markers and any peds are from my server truck - now off. Btw thanks
 5. Download it. I'm sure you will not be disappointed, really.
 6. 3 new islands, many beatiful objects. Great for truck servers! http://www.sendspace.com/file/g8ko1f
 7. Jesteś idiotą czy tylko go udajesz? Skrypt został wykonany NA MOJE ZLECENIE, a więc mam wszystkie prawa autorskiego tego GM'a i go wystawiam tutaj! Jak to nie ma plików serwerowych? IQ niektórych osobników widzę nie przekracza choćby 10. Btw meta: http://www20.zippyshare.com/v/23615097/file.html Pis joł.
 8. Cześć. Udostępniam wam tutaj gamemode truckerski na platformę MTA, mapę pasującą na serwery trucerskie posiadającą ponad 8tys. obiektów, strukturę bazy danych i inne zasoby z, którymi współpracuję gamemode. Myślę, że poradzicie sobie z zainstalowaniem. Pozdrawiam! http://www39.zippyshare.com/v/95513124/file.html
 9. Proszę administrację o usunięcie tematu. Dlaczego? Puma po prostu ukradł mapę. Autorem danej mapy jestem ja - Marley i Puma sprzedaję ją bez mojego pozwolenia. Po prostu oszust. Pozdrawiam.