Jump to content

Believe

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Believe

 • Rank
  Newbie
 1. Nie znam się na tworzeniu skryptów, ale zleciłbym jakiejś osobie robienie ich. Mam w głowie pewien projekt, który mógłby powoli ruszyć, ale mam pytania: 1. Warto teraz cokolwiek zakładać na MTA? Nie mam zainstalowanego GTA, wiec musze wiedzieć 2. Serwer odzwierciedlałby realne życie, bez zabijania i noobów. - przyjmie się na porządnych zasadach ? 3. Ile mogłoby kosztować zlecenie stworzenia wszystkiego od podstaw? Myślałem nad czymś, aby ta kwota wydana na skrypty powoli się zwracała - jakieś pomysły? Nie chciałbym też czegoś takiego, że gracz wpłaci jakąś sume i może wszystko tzw. vip.
 2. Bez frakcji nie ma grania na RP.. Już wymyśliłem coś czego nikt nie ma, więc niech ten temat sobie przepadnie
 3. Jednak nie każdy ma dom, nie każdego stać lub po prostu nie chcą kupować. Poza tym to jest praca dla jednej osoby, a nie dla np. 20.
 4. Witajcie. Na serwerach są gracze, którzy nie mogą/nie chcą dołączyć do jakiejkolwiek frakcji, a za tym idzie brak $$ w grze. Zastanawiam się na czym tacy gracze mogą zarobić - macie jakieś pomysły? Nie może być nic w postaci rozwożenia towarów.
 5. Można powiedzieć, że wszystko (bazy, panele do nich, spawn i inne potrzebne rzeczy). Pieniądze przesyłałbym po każdym wykonanym skrypcie.
 6. A znacie tutaj jakiegoś POLAKA, który by wykonał sporo rzeczy za pieniądze?
 7. Gdzie można znaleźć ogłoszenia ludzi, którzy wykonają dowolne skrypty itd. na serwer?
 8. Witam. Co trzeba umiec żeby zrobić ładny serwer RP? Skąd wziąć gamemoda do RP żeby mozna było potem wgrywać swoje skrypty itp?
×
×
 • Create New...