Jump to content

RastaMan

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About RastaMan

 • Rank
  Square

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yes, i have installed this module, but this script don't work.
 2. Yes, I checked the login and password are correct. Mysql settings too.
 3. In debug is 0 errors, but don't save data.
 4. Hello i have problem. I wrote script to mysql but this script not writes data. function saveTo() local serial = getPlayerSerial(source) local score = getPlayerName(source) local nazwa = getPlayerName(source) local skin = getElementModel(source) local kasa = getPlayerMoney(source) con = mysql_connect ( "127.0.0.1", "****", "****", "****") local res = mysql_query(con, "SELECT serial FROM gracze WHERE serial='"..serial.."'" ) if mysql_num_rows(res) >= 1 then mysql_query ( con, "UPDATE gracze SET serial='"..serial.."' nazwa='"..nazwa.."' s
 5. Niestety ale to nie to. Handling pojazdów można teraz sobie zmieniać jak kto uważa. Ale co do dodania większej ilości samochodów niż przewiduje gra to wątpię że takie coś jest.
 6. W becie z tego co ja wiem to da się podmienić, tylko pytanie jak ?
 7. Ta sklejki bo mam zrobiony zapis do mysql samochodów na serial który działa. I na podstawie tego chciałem również zrobić zapis graczy, jednak mi to nie wychodziło i zastanawiałem się o co chodziło.
 8. Witam, czy jest możliwość podmiany na serwerze takiego pliku jak : particle.txd ?
 9. Witam, chciałbym zrobić zapis danych do mysql. Zrobiłem już skrypt, jednak nic się nie zapisuję proszę o pomoc. connection = nil function onStart() connection = mysql_connect("127.0.0.1", "***", "****", "****") -- laczenie if ( not connection ) then -- blad polaczenia outputDebugString("Błąd podczas łączenia z bazą danych") end local result = mysql_query(connection, "SELECT * FROM players") -- pobieranie wozów if (not result) then -- blad outputDebugString("Bład przy pobieraniu pojazdów (" .. mysql_errno(connection) .. ") " .. mysql_error(connection)) end end addEv
 10. Tak wiem, tylko że ja nie robię zapisu do mysql, więc może ktoś mi pomóc ?
 11. Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić system id że: Gracz który się zarejestruje, zostaje mu przypisane id do konta i już zostaje aż do usunięcia konta. Kolejny gracz dostaje następny numer id w kolejności (1,2,3 itd). Czy ktoś może powiedzieć jak to zrobić ?
×
×
 • Create New...