Jump to content

frequency619

Members
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About frequency619

 • Rank
  Rat
 • Birthday 19/06/1990

Details

 • Gang
  SunDevil
 • Location
  Poland
 1. Or maybe something more simple - start with CJ as model and add other ped model as his.. clothing. Then you can get all shitty helmets and other stuff plus make character fat or pupmped - and keep it as CJ. Can we do this right now? Just load other model for clothes for CJ and ta-daa.
 2. -.- You're killing this language, mate. A jeśli chodzi o serwer - tam już ktoś gra? Ma to jakiś fajny skrypt? Czy podstawka z netu?
 3. Słuchajcie słuchajcie, jak już przyszedłem to znowu zapytam - czy da się wykorzystać helmuta (no, kask) z GTA (ten, który jest ubraniem) i przypiąć go do dowolnej postaci? Taki SA-MP ma dodatkowe własne obiekty itp, ale MTA zdaje się nie ma, a nie chcę kasować jakiejś bramy czy innej doniczki i podmieniać za nią takie pierdółki jak na przykład kaski właśnie
 4. No nie musi być ich widać albo w sumie mogą się na siebie nakładać jeśli chodzi o na przykład vany SWATu. Jest to jakiś pomysł - dzięki.
 5. Ostatnio zaczynam rozkminiać specyficzne pierdoły i dotarło do mnie, że do autobusu może wbić mnóstwo ludzi - a do lodówki SWATu już tylko 4 osoby. Da się z tym coś zrobić?
 6. Uch, ja odpuściłem sobie na kilka miesięcy i w sumie w tej chwili po paru dniach mam na 1.1 skrypt bardziej zaawansowany niż na większości "projektów RP"
 7. Czas zakasać rękawy i zrobić to, co można BTW, mój epicki projekt jak każdy się zesrał i właśnie wstaje z kibla..
 8. Now it works as i saw. Installed skins work properly.
 9. Wiem wiem, przetestowane na wszystkie strony - albo ja jestem lewy, albo GTA+MTA nie umożliwia takiej jazdy. Ale i bez tego się obejdzie.
 10. Still being curious about the skins. They are MODELS right? So why it's not working?
 11. Faktycznie, okazało się - że nie da rady. Nawet zmiana samochodu na motocykl przebiega... nie fajnie. Także ograniczenia nadawane przez grę są ograniczeniami serwerów, niestety Pozostaje kwestia zmiany skinów - w końcu to też zwykłe modele prawda? WIęc czemu się nie da? A może jednak się da?
 12. Okay, thanks for help. I answered myself mosto of the questions, thanks to you I'm now sure.
 13. Wykłada się im gamemod, najprawdopodobniej.
 14. Hia folks. Never wanted to ask here, but as far I am unable toi find a suitable topic to answer my questions.. so, let's begin. First of all - I've been trying to start-up my project of a little polish roleplay server. Now i/ve got to make some changes with vehicle models and.. I'm doing well but i want to change some cars into motorbikes. Is that possible? I mean - collisions, animations etc made to suit motorbike, cause models, textures and handling is OK at all.. Next one - is there any possibility to run MTA with having installed skins in GTA:SA - or install them under MTA? It's soo damn
 15. Mimo wszystko spora część polaków to dupy wołowe a nasza język - trudna język Ludzie ludzie, help mnie.potrzebuję z powietrza zrobić motór.. albo z pociągu/łódki/przyczepy/czegośtam.
×
×
 • Create New...