Jump to content

HungaryZ - By The Original MTA:Z Community


Recommended Posts

HungaryZ

7t0kTXX.png

A HungaryZ egy teljesen decompilált, MTAz developer csapat által készített,

exclusive modot használ. Ez által feltárva a többnél több lehetőséget a mod

keretein belül, és ezt a keretet lehet tágítani is.

A szervenek, rengeteg olyan egyedisége van, amit más magyar szerveren nem igen látni.(Tapasztalatok alapján, de az Oroszok, és a felsőbb rendű Brazil MTA DayZ szerverek közt van verhetetlen szerver.)

Szerver Információi:

- A szerver leginkább, a realizmusra épül fel, vegyük például a fegyverek drop rate-jét (Minél nagyobb a Drop Rate, annál hamarabb bukkansz rá egy megadott tárgyra) Tehát, az alap Loot System módosításával, fejlesztésével, a szerver egy olyan loot systemmel rendelkezik, amely nagy részben meghatározza, hogy mit találsz, és azt hol találod. Példa: Az alap loot systemben, az M1911 (Colt) vagy kisebb társai akár PDW, eléggé gyakori volt, városi looton belül, azonban a szerveren ez nem így van. Nem fog az ember minden második sarkon, egy **szott stukkert találni. Aki keres, talál. Persze nem tökéletes a system, jelenleg is fejlesztés alatt áll.[/color]

A szervernek, van egy kis Epoch beütése, méghozzá a Traderek/Vendorok miatt. A szerveren, készülőbe vannak a Traderek, azaz kereskedők, akiktől megadott értékben tárgyakat, eszközöket, felszerelést kiegészítő dolgokat venni.

Jelenleg pénzel lehet tárgyakat vásárolni. Pénzt, zombie-k megölése által lehet keresni. (Jelenleg 1 zombie = 2 $ )

Pár Kép a Beta Traderekről:

994678_212322812288014_1272454659_n.jpg1536458_212658028921159_1550372125_n.jpg

1010531_216477291872566_17304578_n.jpg

A szerver egyik fontos tulajdonsága/része, az egyedi objektek, amik leginkább egyedivé teszik a szervert. Az egyedi objektek, újabb lehetőségeket tárnak fel.

Vegyük azok akár új épületek, akár Exterioros, akár nem, mégis képesek olyan atmoszférát létre hozni a játékos köré, hogy leakad az álla.

Példa:

1899928_235234519996843_750721809_n.jpg1779796_229745727212389_5538601_n.png

1654282_228567167330245_1630275022_n.png

De legyenek azok akár használható tárgyak is, mint például hátizsákok:

AjheXPK.png

"Van egy búvóhelyem (Ismertebb néven bázisom) de nem tudom hogy hogyan jelezzem, hogy az az enyém."

A szerveren, van rá megoldás, méghozzá egy Crystal nevű scripternek egy Resourceja, ami lehetővé teszi a játékosokat, az általuk készített rajta, Graffitivel való felfújása a falra, járművekre, objektumokra.(SeeMTA ugyan ezt használja, lemagyarosítva)

Spraycan található, mint loot item, és ahhoz pedig festék patront lehet találni.

jfmTYFe.png

A szerveren körülbelül 22 jármű van közte motorok, autók, helikopterek.

Minden jármű típusból, összesen 2 van bent, egyedi spawn helyekkel. (Ugyanis nem alap járművek vannak)

A fegyverek úgyszint. át vannak dolgozva, ez alatt a tulajdonságaikra gondolok első sorban. Lőtáv megnövelve, pontosság javítva és a hozzá hasonló dolgok. Másrészt átnevezett, át "mod"-olt fegyverek, amik az új loot system alapján spawnolnak.

Több Info: Coming soon..

Több Info: Coming soon..

Videók a szerver régebbi verzióiról:

Szerver Facebook oldala:

facebook.com/hungaryz

Több Info: Coming soon..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...