Jump to content

HQ bemutatkozások


Recommended Posts

Ami számomra fontos kezdésként:

(ami nem rád vonatkozik, hagyd ki. a sorrend mindegy. nem kell kérdésenként egy válasz, lehet több is kevesebb is)

Milyen szinten és milyen területen szkriptelsz?

Milyen editort használsz?

Milyen módon szeretnél kapcsolatot tartani?

Mennyi időt fordítanál a project-ekre?

Milyen más nyelveket ismersz?

Kifejtős, csak akkor válaszolj, ha biztosan tudod magadról és akarsz válaszolni illetve van válaszod. Úgy válaszolj ahogy akarsz, ez nem egy teszt.

Milyen művészeti ágak vonzanak és miért?

Mi a véleményed a DayZ KOS jelenségről?

RP-s tapasztalatok?

Milyen tudomány érdekel és milyen szinten?

Mi fog meg egy játékban?

Mi a kedvenc játékod és miért?

Egyéb...

nyugodtan jöhetnek kisregények is

Link to comment

Hú dejó, bemutatkozás! Ha más még nem merte elkezdeni, akkor majd én.

Szóval először szépen sorban a számodra fontos kérdések:

  • 1. Úgy gondolom azért az átlagnál magasabb szintén szkriptelek. De hogy milyen területen? Fogalmam sincs... csinálok mindent, éppen amire szükségem van.
    2. Eclipes Koneki Lua Development Tools-szal
    3. Skype, Gmail, IRC. Nekem jó minden, csak időnként az irc-re való kapcsolódással vannak gondok nálam (tehát egyszerűen nem megy). Edit: Skype: csiguusz1, Gmail: kérd privátban. Főleg délután érek rá, kb 13 órától. Estefelé inkább telefonról, 21, 22, 23 óráíg, szükség esetén tovább is. IRC-re csak akkor megyek fel, ha hívnak.
    4. Erre pontos választ csak később fogok tudni adni, mindig annyit, amennyit ráérek.
    5. MTA kapcsán XML és alapszinten SQL. Meg még C++.

Akkor pár szó a többiről:

  • Nem szeretek művészkedni.
    DayZ-t nem ismerem.
    MTA-s rp tapasztalatom nincs. Saját szerver mellett soha sem volt kedvem más szerveren is elkezdeni játszani. De más rp játékokkal játszottam már pl.: WoW, GW, Skyrim, Witcher 1, 2.
    Érdekel az informatika és a programozás, olyan szintén amit még megértek.
    Azt szeretem ha egy játéknak van hangulata, beleélheti magát az ember, jó/izgalmas/érdekes a történt, aztán ha ezek megvannak, akkor a szép, látványos grafika sem hátrány.
    Kedvenc játékaim a Witcher 2 illetve a Stalker sorozat, azon belül is a COP, Misery moddal. Azért szeretem őket, mert különösen igazak rájuk az előző bekezdésében leírtak.
    Egyéb... ?? Nem, kérdéseket kitalálni sem szeretek.

Akkor egyenlőre ennyi.

Edited by Guest
Link to comment
Hú dejó, bemutatkozás! Ha más még nem merte elkezdeni, akkor majd én.

Szóval először szépen sorban a számodra fontos kérdések:

  • 1. Úgy gondolom azért az átlagnál magasabb szintén szkriptelek. De hogy milyen területen? Fogalmam sincs... csinálok mindent, éppen amire szükségem van.
    2. Eclipes Koneki Lua Development Tools-szal
    3. Skype, Gmail, IRC. Nekem jó minden, csak időnként az irc-re való kapcsolódással vannak gondok nálam (tehát egyszerűen nem megy).
    4. Erre pontos választ csak később fogok tudni adni, mindig annyit, amennyit ráérek.
    5. MTA kapcsán XML és alapszinten SQL. Meg még C++.

Akkor pár szó a többiről:

  • Nem szeretek művészkedni.
    DayZ-t nem ismerem.
    MTA-s rp tapasztalatom nincs. Saját szerver mellett soha sem volt kedvem más szerveren is elkezdeni játszani. De más rp játékokkal játszottam már pl.: WoW, GW, Skyrim, Witcher 1, 2.
    Érdekel az informatika és a programozás, olyan szintén amit még megértek.
    Azt szeretem ha egy játéknak van hangulata, beleélheti magát az ember, jó/izgalmas/érdekes a történt, aztán ha ezek megvannak, akkor a szép, látványos grafika sem hátrány.
    Kedvenc játékaim a Witcher 2 illetve a Stalker sorozat, azon belül is a COP, Misery moddal. Azért szeretem őket, mert különösen igazak rájuk az előző bekezdésében leírtak.
    Egyéb... ?? Nem, kérdéseket kitalálni sem szeretek.

Akkor egyenlőre ennyi.

Ha nem érint, egyszerűbb, ha nem válaszolsz rá :)

De kösz a választ.

Link to comment

hmm, így belegondolva úgy igazságos ha én is leírom a sajátomat :/

Lua kezdőnél kicsit jobb, OOC-t tanulom, érdekel még a 3D CG.

Szkriptekhez jelenleg scitTE-ot használok, iskolában Python-hoz Eclipse és Koneki Lua-hoz, Notepad++ régebben.

Bármi, csak ne kelljen szervert beállítani és ha lehet inkább text chat, mert a mikrofonom félholt.

Minél több, amennyit a modellezés és rajz mellett tudok.

Python, full kezdő, kóstolgatom Unity kapcsán a C#-ot és a UnityScript-et ami JavaScript alapú.

Minden, lehetőleg vizuális. Kedvenc íróm Neil Gaiman. Kedvenc játék sok van, főleg a történet fog meg, de legyen hangulatos grafika, jó zene, jó karakterek, logikus pályaszerkesztés, egyedi ötletek.

Ami eddig talán mégis a legjobbnak számít nálam:

The World Ends With You

9 hours 9 persons 9 doors

Radiant Historia

Deus Ex

GTA sorozat, ezen belül is a Chinatown Wars az újításai és a történet miatt.

Eddig a Valhalla (SAMP) és a See-RPG (SAMP) szervereket próbáltam ki, van a stílusban potenciál, de túl sok múlik a megfelelő játékosbázison. A SeeMTA (szerintem az indokolatlan mennyiségű modell miatt) élvezhetetlenül bugzik a gépen.

A grafikában azt tartom fontosnak, hogy megfogjon, nem azt, hogy élethű legyen. (ld.: 9 Hours, TWEWY, Deus Ex ellentétben a Crysis kliséivel)

A játékokkal kapcsolatban érdekelnek a fizikai engine-ek, ezenkívül (írás miatt) pszichológia, szociológia mint képesség, nem annyira tudományosan.

Egyéb:

Alapművek: TWEWY, Scott McCloud: A képregény mestersége, Ender's Game, Neil Gaiman: American Gods és más művei, Snatch, Radiant Historia, GTA:VC, Chrono Trigger

rövidebb lett mint vártam :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
Edit: [/b] Skype: csiguusz1, Gmail: kérd privátban. Főleg délután érek rá, kb 13 órától. Estefelé inkább telefonról, 21, 22, 23 óráíg, szükség esetén tovább is. IRC-re csak akkor megyek fel, ha hívnak.

Ok, frissítem az elérhetőségeket.

JA! Nézz rá a code page-re. ;)

Link to comment

1. Saját vélemény és mások véleménye szerint is elég jól szkriptelek. Szeretek új dolgokat felfedezni, fejleszteni, kipróbálni.

2. Sublime text 2, valószínüleg a legjobb. Minden meg van benne ami nekem kell.

3. TS3, Gmail, IRC, minden jó :D (Elérhetőségeket kérd priviben.)

4. Amennyit az időm enged és amennyi kedvem van hozzá az adott pillanatban.

5. lua, pawn, php, c++, adatbáziskezelés (sql), illetve egy kevés python és java

Többi:

Nem vagyok nagyon művészetrajongó.

Arma 2-ben játszottam utoljára dayz-t,

Régi SeeRPG, most SeeMTA.

Szeretem az informatikát és a fizikát.

A látvány, az interaktivitás és a történet. :D

Skyrim és Guild Wars 2. Minden meg van benne ami nekem kell.

Egyéb... Nuku :D Nincs nagy kreativitásom ilyen téren.

EDIT: Annyi változik, hogy SeeMTA v2 fejlesztése mellett itt is besegítek ha igénylitek. (kódolásban)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...