Jump to content

ServerHive.net Roleplay szerver


Recommended Posts

ServerHive.net Roleplay server

Üdvözlet ismét!

Hosszú gondolkodás után, úgy döntöttem, hogy a hosting után nevezem el a roleplay szerverem. A már ismert tervel ellentétben most Los Santos-ban folytatodik az élet, amit kicsit megfűszereztünk pár újdonsággal. Mondhatjuk úgy is, hogy ez egy hibrid szerver, ami annyit takar, hogy fele roleplay míg a másik fele fun módon stagnál. Ez abból a szempontból jó a játékosok számára, ha például nem rajongsz annyira a roleplay szerverekért, a fun részét mégis érdemes kipróbáli, én legalábbis ajánlom mindenkinek :).

Gamemode állapota

Roleplay:

-Admin-rendszer: 100%

-Bank-rendszer: 100%

-Gépjármű-rendszer: 100%

-Chat-rendszer: 100%

-Frakció-rendszer: 100%

-Benzin-rendszer: 100%

-Grafikai-motor: 100%

-Kinézet-Rendszer: 100%

-Inventory-Rendszer: 100%

-Munka-Rendszer: 100%

-Regisztráció-Belépés: 100%

-Realizmus-Rendszer: 100%

-Bolt-Rendszer: 95%

-Ház-Rendszer: 50% (Bugol)

-Fejlődési-rendszer: 0%

Fun:

-CashBox: 100%

-Eventek: 0%

-Verseny-Rendszer: 0%

Hálás köszönetem csiguusz-nak a rengeteg segítségért!

Elérhetőségünk: ts3.serverhive.net

Alsó szobák között: ServerHive.net Roleplay

Jelszó: gta1

Köszi, hogy elolvastad ;)

Edited by Guest
Link to comment
Szia!Én érdekesnek találom az ötletedet a szeró is szép lesz az biztos,lua-hoz nem annyira értek de szivesen kiprobálnám a mappolást a szerverre.Van jó pár RP-s mappom amit samphoz készitettem ezeket átkonvertelném és már lenne is pár map.Sok sikert a szkriptelésben!!!

Ezt örömmel hallom, ha vannak rp-s mapjaid. Gyere fel a megadott teamspeak szerverre és megbeszéljük a dolgokat.

Link to comment
Azt szeretném megkérdezni Dzsipszi hogy te tudsz e scriptecet csinálni mta:sa servere mert van egy serom és kéne pár script ha tudnál segíteni tuti megkösszöném! :)

Szia! Alapszinten van még a tudásom a LUA-val kapcsolatban, a gamemode ahogy elnézed csak azért ilyen amilyen mert lassan féléve készítem a szerverre. Scripteket készíteni pedig sajnos most nem áll módomban, mivel még rengeteg a teendő a szerverrel ne hari :/.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...